NOVÁ TVÁR NÁRADIA
ZAMERANÉ NA REMESLÁ
ŠIROKÝ SYSTÉM

RADA MX FUEL™

RADA MX FUEL™

MX FUEL™ 350 mm rozbrusovacia píla
 • 305 MM PLNÁ KAPACITA ŘEZU
 • RYCHLEJŠÍ ŘEZY OD ZAČÁTKU DO KONCE
 • ŽÁDNÉ BOLENÍ HLAVY Z VÝFUKOVÝCH PLYNŮ
Dozvedieť sa viac
MX FUEL™ 25 kg demolačné kladivo 28 mm HEX
 • TVRDÉ SEKÁNÍ ALE NIZKÉ VIBRACE
 • BEZ KABELU, BEZ BENZÍNU, BEZ PROBLÉMU
 • NA JEDNO NABITÍ ZVLÁDNE VÝKOP O 12 M (200 MM HLOUBKA x 300 MM ŠÍŘKA)
Dozvedieť sa viac
MX FUEL™ 150 mm diamantová jadrová vŕtačka
 • JÁDROVÁ VRTAČKA HODNÁ DŮVĚRY
 • JÁDROVÉ VRTÁNÍ OTVORŮ O PRŮMĚRU 125 MM
 • VYŠŠÍ PRODUKTIVITA PŘI KRATŠÍ DOBĚ PŘÍPRAVY
Dozvedieť sa viac
MX FUEL™ veľká bubnová čistička potrubia s POWERTREDZ™
 • POWERTREDZ™ POMOC PŘI ZVEDÁNÍ
 • SÍLA, KTERÁ ODSTRANÍ KOŘENY DO 60 M
 • ZABRAŇUJE ŠÍŘENÍ NEČISTOT
Dozvedieť sa viac
MX FUEL™ stožiarové svietidlo
 • NEJVÍCE PŘENOSNÁ STOJANOVÁ SVÍTILNA 3M PRO POUŽITÍ VENKU A VEVNITŘ
 • 27 000 LUMENŮ
 • PŘEŽIJE DOKONCE BOUŘKU
Dozvedieť sa viac

Navrhnuté pre tie najnáročnejšie
remeslá na svete

Engineered for the most Demanding Trades in the World Engineered for the most Demanding Trades in the World Engineered for the most Demanding Trades in the World

Bezuhlíkový motor Powerstate™

Navrhnuté tak, aby splňovalo požiadavky každého náradia.

Optimalizované pre perfektnú kombináciu výkonu, mobility a produktivity.

Vyrobené s maximálnym obsahom mede a špičkovými magnetmi zo vzácnych zemín.

Powerstate™ Brushless Motor

Inteligencia Redlink Plus™

Najpokročilejší systém elektroniky pre zariadenia v priemysle.

Chráni zariadenie vďaka sledovaniu teploty a preťaženiu ako najlepšie vo svojej triede.

Poskytuje komunikáciu v aplikáciach a optimalizuje výkon zariadenia.

Redlink Plus™ Intelligence

Akumulátor MX FUEL™ Redlithium™

Líder v obore lithium-ióntovej technológie.

Patentovaný design chráni pred kvapkami, vodou a drsným prostredím.

Robustná elektronika optimalizuje výkon v každej kombinácii zariadení a akumulátora.

MX Fuel™ Redlithium™ Battery Pack

NULOVÉ VÝFUKOVÉ EMISIE

MX FUEL™ není jen o výkonu síťových a spalovacích strojů, ale také o NULOVÝCH VÝFUKOVÝCH EMISÍCH.Eliminace výfukových plynů a emisí umožňuje uživateli snížit množství produkované uhlíkové stopy a zlepšit zdraví a bezpečnost vyloučením škodlivých výfukových plynů, hluku a vibrací spojených s provozem osvětlovacích zařízení. Výsledkem je zvýšení produktivity, protože umožňuje uživatelům pracovat uvnitř, ve výkopech, tunelech a dokonce i v dolech, bez bolesti hlavy při vdechování benzínu. MX FUEL ™ nejen šetří čas koncovému uživateli tím, že eliminuje potřebu doplňování paliva a času rozběhu, ale také šetří náklady na palivo a údržbu motoru.

NULOVÉ VÝFUKOVÉ EMISIE
EKONOMICKÉ ÚSPORY
ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
ZDRAVÍ
BEZPEČNOST PRÁCE
PRODUKTIVITA
EKONOMICKÉ ÚSPORY

ÚSPORA PALIVA

Náklady na provoz zařízení poháněného akumulátorem jsou mnohem nižší než náklady na provoz motorového zařízení, stejně jako u elektrického vozidla je provoz levnější než hybridní automobil, ať jste kdekoli na světě.

Když porovnáme systém lehkých strojů MX FUEL™ s přímými konkurenty může rozbrušovací pila MX FUEL™ ušetřit průměrnému uživateli více než 240 EUR, kladivo více než 1 700 EUR a stožárové svítidlo více než 1 800 EUR za jediný rok ******.

Sovnání strojů MX FUEL™ s jejich přímým konkurentem. Zjistili jsme, že pomocí rozbrušovací pily MX FUEL™ můžete za jeden rok ušetřit více než 250 EUR díky jedinému stroji. Za kladivo téměř 1 000 EUR a za svítidlo více než 1 500 EUR.
 

ÚDRŽBA

Nejde jen o úsporu nákladů, protože nemusíte kupovat palivo, ale lze také ušetřit náklady na údržbu. U motorového vybavení existuje mnoho částí, které se mohou zlomit, jako jsou zapalovací svíčky, palivové filtry, karburátory, vzduchové filtry, hnací řemeny a startovací šňůry. Existuje také mnoho potenciálních problémů ohledně míchání paliva pro dvoudobé motory, chybí přesný poměr a zapomíná se přidávat motorový olej. To vše mohou být nákladné záležitosti.
 

Alternativně je MX FUEL ™ poháněn bezuhlíkovým elektrickým motorem POWERSTATE ™. Elektromotory nevyžadují velkou údržbu, protože mají jen velmi málo opotřebitelných dílů a ve srovnání s benzínovým motorem nehrozí nesprávné použití nebo údržba.

Akumulátorová revoluce právě začíná na trhu s lehkými stroji. Pokračující investice do akumulátorové technologie nyní odemykají schopnost eliminovat emise a snižovat hluk, vibrace, údržbu motoru a celková rizika spojená se současnými motorovými a síťovými lehkými stroji - což zásadním způsobem ovlivňuje bezpečnost a produktivitu koncového uživatele.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Technická řešení, která na trhu v současné době vidíme, jsou poháněna spalovacími motory, které emitují plyny, jako je CO2, SO2, oxidy dusíku a částice. Některé z těchto plynů jsou skleníkové plyny, které přispívají ke změně klimatu, zatímco jiné jsou škodlivé pouze pro člověka a životní prostředí. Již nyní můžeme vidět příklady, kdy se světové vlády snaží prosazovvat alternativy bez emisí a a mžžeme si představit, že se do roku 2025 objeví pracoviště s nulovými emisemi.

S ohledem na to je řada MX FUEL™ budoucností pro profesionální uživatele. Rozbrušovací pila MX FUEL™ může ušetřit více než 332,28 kg CO2 z vypouštění do atmosféry za jeden rok ve srovnání s přímými konkurenty poháněnými benzinem **. Kladivo MX FUEL™ vám může pomoci ušetřit více než 2433,60 kg CO2 *** a MX FUEL™ stožárové svítidlo více než 4061,57 kg CO2 během jednoho roku ****.

Pro srovnání těchto čísel s příkladem z každodenního života: dodávka průměrného uživatele, která najede 10 000 km za rok, vydává zhruba 907 kg CO2 *****. Tato řešení MX FUEL™ výrazně ovlivní průmysl a přispějí k tomu, abychom se dostali o krok blíže k zelenějšímu, bezpečnějšímu a produktivnějšímu pracovišti.

ZDRAVÍ

Nulové emise nejsou jen o životním prostředí. Pro MX FUEL™ NULOVÉ EMISE neexistují žádná omezení, kde pracovat. Uživatelé nyní mohou pracovat uvnitř budov, ve výkopech, tunelech nebo dokonce v dolech, bez bolesti hlavy.

Ve srovnání s přímými konkurenty poháněnými benzinem systém strojů MX FUEL™ přináší méně vibrací a mnohem méně hluku. Nové kladivo MX FUEL™ je navrženo s novým mechanismem AVS pro další zmírnění celkového vibračního dopadu na tělo uživatele. Konstrukce odděluje hlavu jednotky od bouracího mechanismu a dále odděluje uživatele od bodu nárazu. Rozbrušovací pily, generátory a zadní světla obyčejně vytvářejí více hluku na pracovišti kvůli motorům. Odstraněním těchto benzínových motorů se výrazně sníží celkový hluk na pracovišti generovaný takovým zařízením.

BEZPEČNOST PRÁCE

Benzín na pracovišti přináší spoustu bezpečnostních problémů. Vyžaduje čas a peníze kvůli zvláštním požadavkům na jeho skladování a přepravu. Vzhledem k jeho povaze není nikdy na 100% bezpečné mít na pracovišti vysoce hořlavý benzín.

Dalším bezpečnostním problémem je volnoběh stroje. Při práci s motorovou rozbrušovací pilou uživatel nejpravděpodobněji spíše odloží stroj v průběhu řezání, než jej vypne. V důsledku vibrací motoru stroj může narazit do něčeho poblíž nebo spadnout na zem, což může způsobit zranění uživatele nebo jiných osob. Díky integrovanému tlačítku MX FUEL™ „push to Activ“ ušetří uživatel nemálo času, protože nemusí nechávat běžet stroj naprázdno. Lze ho totiž znovu spustit za několik málo vteřin. MX FUEL™ také eliminuje uživání benzínu na pracovišti, což znamená: žádné míchání, žádné riziko polití stroje palivem, žádné samovolné pohyby při volnoběhu a jednoduše, celkově bezpečnější pracoviště.

PRODUKTIVITA

Jednou z největších frustrací uživatelů je ztráta času při přípravě stroje, když zrovna nic nebourají ani neřežou, mrhání pracovní doby, za kterou dostávají zaplaceno.

Doplňování paliva u motorové rozbrušovací pily trvá dlouhou dobu ve srovnání z rychlosti, při které umístíme akumulátor, stiskneme tlačítko start, zataháme za spoušť a jsme připraveni řezat. První popsaný spouštěcí proces je něco, co uživatelé možná musejí udělat i 10krát denně, pokud nechtějí svůj stroj nechat na volnoběhu celý den. Pokud to udělají 10krát denně, brzy to budou cítit ve svalech. S technologií MX FUEL™ však existuje možnost ušetřit spoustu času a čas jsou peníze.

Kompatibilita, ktorá má široký systém

Kompatibilita, ktorá má <strong>široký systém</strong>

Zaviazali sme sa chrániť investície našich užívateľov poskytovaním vysoko výkonných riešení zameraných na remeslá, ktoré sú plne kompatibilné s akumulátormi MX FUEL ™ Redlithium ™.

VŠETKY stroje MX FUEL™ sú vybavené sledovacím a bezpečnostným systémom ONE-KEY™
ONE-KEY™
SLEDOVÁNÍ
SPRAVOVÁNÍ
ZABEZPEČENÍ
UZPŮSOBENÍ
ONE-KEY™

ONE-KEY™ první digitální platforma pro stroje a zařízení, která kombinuje volně použitelný inventární program s nejchytřejšími nástroji v oboru. ONE-KEY™ poskytuje novou úroveň kontroly a přístupu k informacím, které revolucionizují způsob, jakým se práce provádí.

SLEDOVÁNÍ

SLEDOVÁNÍ NÁŘADÍ KDEKOLIV

 • Vyhledejte nářadí pomocí zabudované technologie Bluetooth
 • Využijte největší sledovací síť v tomto odvětví
 • Přijímejte oznámení při nalezení chybějících strojů

SPRAVOVÁNÍ

SPRAVUJTE DŮLEŽITÉ INFORMACE O NÁŘADÍ

 • Nahravejte informace o nákupech
 • kládejte servisni informace
 • Nastavte připomínky servisování

ZABEZPEČENÍ

ZABEZPEČENÍ ZTRACENÉHO NEBO UKRADENÉHO NÁŘADÍ

 • Vypněte nářadí a zamezte tak nechtěnému použití
 • Vzdáleně zamkněte ztracené nebo ukradené stroje, když se dostanou mimo síť ONE-KEY™
 • Přijímejte oznámení o uzamčení nářadí

UZPŮSOBENÍ

KONTROLA STROJE

Pouze Stožárová svítilna

 • Upravte nastavení výkonu stroje podle potřeb uživatele
 • Uložené režimy poskytují větší kontrolu a rychlost práce
 • Zvyšuje produktivitu, bezpečnost a efektivitu uživatelů

Zistite viac o našich ďalších
akumulátorových systémoch

HEAVY DUTY ZÁRUKA

Náradie a akumulátory MILWAUKEE® majú štandardnú jednoročnú záruku. Predĺženie záruky je k dispozícii na našej webovej stránke www.milwaukeetool.sk. Záruka náradia MX FUEL™ môže byť predĺžená z 1 roku na maximálne 2 roky (1 + 1). Všetky akumulátory MX FUEL™ majú štandardnú jednoročnú záruku, ktorú je možné predĺžiť na maximálne 2 roky (1 + 1). Všetky predĺženia záruky podliehajú registrácii online do 30 dní od dátumu nákupu. Každé náradie MILWAUKEE® je pred opustením továrne testované podľa komplexného certifikačného procesu a zaručuje, že ponesie označenie NOTHING BUT HEAVY DUTY™.

V spoločnosti Milwaukee Tool sme veľmi hrdí na výrobky a služby, ktoré ponúkame našim profesionálnym zákazníkom. Predĺženie záruky je možné iba v krajinách, ktoré sú uvedené na našej webovej stránke pre registraciu záruky. Táto predĺžená záruka sa nevzťahuje na výrobky používané v oboroch zaoberajúce sa prenájmom, na nabíjačky akumulátorov a na dodávané príslušenstvo. Úplné podmienky nájdete na adrese www.milwaukeetool.sk.

<%# Title %>

ONE-KEY™

Už žiadne tabuľky.
Už žiadne prostoje.
Len produktivita a výkon.

BUĎTE PRVÝ, KTO SA TO DOZVIE

*MX FUEL spája tri exkluzívne technológie pre MILWAUKEE® - bezuhlíkový motor POWERSTATE ™, akumulátor REDLITHIUM ™ -ion a inteligentný hardware a software REDLINK PLUS ™ - ktoré poskytujú vynikajúci výkon, odolnosť a dobu prevádzky na pracovisku.
** Vypočítané na základe cien v Nemecku https://www.milwaukeetool.eu/support/mx-fuel-calculations/mxf-cos350/
*** 
Vypočítané na základe cien v Nemecku https://www.milwaukeetool.eu/support/mx-fuel-calculations/mxf-dh2528h/
****
Vypočítané na základe cien v Nemecku  https://www.milwaukeetool.eu/support/mx-fuel-calculations/mxf-tl/
***** Vypočítané na základe cien v Nemecku, 200 pracovných dní, 4 hodiny za deň, 1l dvojtaktné palivo = 2.63 kg CO2; 1l Diesel = 3,02 kg CO2
****** Vypočítané na základe cien v Nemecku https://www.milwaukeetool.eu/support/mx-fuel-calculations/

Žiadne emisie
Spúšťanie bez námahy
Bez potreby miešania benzínu s olejom
Bez údržby motora